Norbert Kowalik

Trener personalny
Trener personalny

O mnie

Absolwent oraz doktorant Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Wychowania Fizycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywał już w trakcie studiów zaczynając od pracy z dziećmi i młodzieżą jako trener Oyama Karate. Równocześnie pracował w renomowanych warszawskich klubach fitness.
Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach naukowych oraz seminariach prowadzonych przez osoby cieszące się największym autorytetem z zakresu kultury fizycznej z Europy i USA.
Wieloletni zawodnik Karate, uczestnik i medalista krajowych i zagranicznych turniejów.
Norbert jest trenerem od 13 lat, jego wiedza oraz doświadczenie w sporcie, (w różnych dyscyplinach) stworzyły unikalne połączenie bardzo skutecznych i różnorodnych metod treningowych, które odpowiednio dobiera do cykli treningowych swoich podopiecznych.
Brał udział w zagranicznych szkoleniach z zakresu treningu funkcjonalnego oraz przygotowania fizycznego. Szkoleniowiec, wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Autor publikacji naukowych z zakresu promocji zdrowia oraz teorii treningu.
Podczas sesji treningowych podkreśla rolę treningu funkcjonalnego, ponieważ poprawna motoryka jest niezbędna dla optymalnego funkcjonowania każdego człowieka i w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko urazu. Na co dzień propaguje zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną.
Olbrzymi wachlarz ćwiczeń jakim dysponuje powoduje to, iż trening nigdy nie jest nudny a Twój cel w bezpieczny sposób zostanie osiągnięty.

Maciej Jędryszek

Trener personalny

O mnie

Trener personalny oraz doradca żywienia.
Specjalizuje się w treningach siłowych, funkcjonalnych oraz medycznych.
Stale szkoli się w zakresie żywienia z uwzględnieniem chorób autoimmunologicznych takich jak insulinooporność, niedoczynność tarczycy czy zespół jelita drażliwego.
W codziennej pracy najważniejsze dla niego jest indywidualne podejście do człowieka.
Na swoje treningi zaprasza wszystkie te osoby, które nie tylko chcą poprawić swoją sylwetkę oraz zadbać o swoje zdrowie, ale również tych, którym brakuje motywacji do zmian.
Ze sportem związany jest ponad 15 lat, dlatego wierzy, że systematyczna praca nad samym sobą potrafi sprawić, że efekty będą widocznie nie tylko w sferze fizycznej ale również mentalnej.
Treningi personalne z Maćkiem dają pewność, że droga do osiągnięcia celów będzie przede wszystkim efektywna i bezpieczna.

Kamil Jasiński

Trener personalny

O mnie

Certyfikowany trener personalny, instruktor kulturystyki, fitnessu oraz boksu. Czynny uczestnik wielu szkoleń związanych z treningiem funkcjonalnym, dietetyką sportową oraz seminariów poświęconym sportom walki.
Swój wieloletni związek ze sportem zaczął jeszcze w czasach szkolnych. Już na początku szkoły średniej rozpoczął treningi boksu oraz mieszanych sztuk walki (MMA), wszystko to uzupełniając regularnymi treningami na siłowni. Po latach realizowania się w swojej pasji, uzyskał uprawnienia trenerskie i do tej pory prowadzi swoich podopiecznych, przygotowując ich motorycznie pod uprawiane dyscypliny.
Indywidualne dopasowany trening jest podstawą sukcesu każdego ćwiczącego. Trenując z Kamilem masz gwarancję bezpieczeństwa, skuteczności i przede wszystkim pełnego profesjonalizmu.

W swojej pracy specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, kształtującym sylwetkę, oraz doskonalone realizuje się jako trener w sportach walki – w szczególności tradycyjnego boksu.

Jest wychowankiem najlepszych trenerów pięściarstwa, uprawnienia szkoleniowe zdobywał pod okiem Rafała Jackiewicza, Mistrza Europy federacji EBU, Mistrza Świata federacji IBF