Informacje o nas

Trener personalny Warszawa

Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę. poprawisz swoje zdrowie i sprawność.
zacznij z nami trenować!

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Trener personalny to osoba, z którą współpracuje się w celu poprawy kondycji, sylwetki, zdrowia i ogólnej formy zdrowotnej. Z tego względu jest on odpowiedzialny za ułożenie planu ćwiczeń, a także egzekwowanie ich odpowiedniego wykonania. Trener personalny Warszawa to osoba, która pomoże Ci osiągnąć postawione sobie cele w efektywny, ale i efektowny sposób. Jeśli marzysz o ujędrnieniu ciała, spaleniu zbędnego tłuszczu, czy zbudowania masy mięśniowej, odezwij się do nas, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci zrealizować marzenia.

 

Trener personalny Warszawa – kim jestem?

Jako trener personalny Warszawa współpracuje z podopiecznymi w stolicy naszego kraju, a dokładnie w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Treningi odbywają się regularnie, a każdy z nich bacznym okiem obserwuje specjalista. Dodatkowo możemy zapewnić Cię, że nasze spotkania odbywają się w profesjonalnej siłowni, która wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęty. Wraz ze mną usługi trenerskie świadczą inni trenerzy. Tworzymy zgrany zespół, rozwijamy się i współpracujemy. Możesz być pewny bądź pewna, że na spełnieniu Twojego celu, zależy nam tak bardzo, jak Tobie. W każdą współpracę wkładamy 100% zaangażowania, a jeśli potrzeba, to przekraczamy limity i staramy się tak, ciężko, jak Ty. Pełniąc zawód trenera personalnego Warszawa, zdajemy sobie sprawę, co jest ważne w naszej pracy. Otóż każdy z nas rozpoczął swoją przygodę z trenowaniem od zaznajomienia się z aspektami teoretycznymi. Następnie zdobyliśmy doświadczenie praktyczne i nieustannie rozwijaliśmy swoje umiejętności. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach branżowych. Wiemy, że tematyka ćwiczeń fizycznych i diety zmienia się nieustannie, więc podążamy za tą wiedzą, aby móc Ci ją przekazać. W ramach naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 12 000 treningów personalnych.

 

Trener personalny Warszawa – jak wygląda współpraca?

Aby nasza współpraca była uporządkowana, a każdy znał swoje perspektywy, treningi rozpoczynamy od 60-minutowej konsultacji, w której trakcie omawiamy Twoje cele i możliwości. Dzięki temu mamy pewność, że już na starcie naszej przygody, znamy swoje obowiązki i obiecujemy trzymać się ustaleń, a także walczyć z pokusami. Dbamy również o atmosferę, więc nie obawiaj się kontaktu i spotkania. Obiecujemy, że przebiegnie ono miło i motywująco. Pamiętaj, że możesz na nas liczyć także w kwestii motywacji. Jeśli zdarzy się, że stracisz zapał, my postaramy się go przywrócić. Zatem oprócz konsultacji i przyjaznej atmosfery możesz również spodziewać się, że zaplanujemy dla Ciebie indywidualny zestaw ćwiczeń i połączymy go z planem odżywiania. Przez lata wykonywania swojej pracy, przekonaliśmy się, jak ważne jest łączenie aktywności fizycznej z dietą. To, jak dokładnie będą one wyglądały, zależy od ustanowionego od Ciebie celu. Jednakże zawsze podajemy swoim podopiecznym ich zapotrzebowanie kaloryczne, rozkład makroskładników i zdrowo skomponowany plan żywienia. Dostarczymy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz, zatem pozostanie Ci tylko, zdecydować się na współpracę i dać z siebie wszystko.

Co możemy Ci zaproponować w ramach współpracy?

Pierwsze spotkanie, które przeznaczamy na konsultację, służy nam także do tego, abyśmy mogli ocenić, jaki rodzaj treningu będzie dla Ciebie odpowiedni. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb klientów, ale generalizując, możemy przybliżyć Ci, na jakich formach współpracy najczęściej się opieramy:

  • trening sylwetkowy,
  • trening medyczny,
  • trening z seniorem,
  • trening ze sportowcem amatorem,
  • trening i dieta dla osób z zaburzeniami hormonalnymi,
  • trening i dieta dla osób z chorobami autoimmunologicznymi.

Każdy z tych rodzajów współpracy ma na celu ogólną poprawę Twojej sprawności, zdrowia oraz wyglądu. Jako trener personalny Warszawa wprowadzimy Cię w świat maszyn do ćwiczeń i świata ludzi aktywnych sportowo. Dodamy Ci pewności siebie, abyś nie czuł lub czuła zagubiona w trakcie ćwiczeń. Przekażmy Ci tyle wiedzy, ile zdołamy, a także pokażemy, jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenia i skorygujemy ewentualne błędy.


Trenuj z ekspertami

POznaj naszą kadrę

Norbert Kowalik

Bartosz Wojewódzki

Kamil Jasiński

Trener personalny Warszawa

Zmień Swoje życie