Informacje o nas

Trening personalny Warszawa

Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę. poprawisz swoje zdrowie i sprawność.
zacznij z nami trenować!

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Sport to ważny element życia większości z nas. Niektórzy uprawiają go profesjonalnie, a inni hobbystycznie. Najprawdopodobniej nie istnieje człowiek, który nigdy nie miał styczności z żadnego typu aktywnościami sportowymi. Znane wszystkim przysłowie mówi, że sport to zdrowie, jednak nieodpowiednie podejście do ćwiczeń, może doprowadzić do kontuzji i przeciążenia organizmu. Aby do tego nie doszło wiele osób, które nie mają dokładnej wiedzy o tym, jaki rodzaj treningu wykonywać oraz w jaki sposób, korzysta z pomocy prywatnego trenera. Ostatnimi czasy trening personalny stał się popularny, a trenerzy personalni przyjmują coraz więcej podopiecznych, chcących skorzystać z ich cennej wiedzy. Taki rodzaj usług oferuje w ramach prowadzonej przez siebie działalności. Trening personalny Mokotów dostępny jest dla wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic. Zapraszam do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów planu treningowego.

W jaki sposób wygląda współpraca z trenerem personalnym w Warszawie?

Jako trener personalny zajmuje się układaniem planu aktywności fizycznej. Decydując się na współpracę, otrzymają Państwo szczegółowy zakres zalecanych ćwiczeń, który zostanie dobrany indywidualnie do Waszych predyspozycji i celów. Zanim przejdziemy do układania planu ćwiczeniowego, przeprowadzamy wywiad, w którym spytam o istotne pod kątem aktywności sportowej informacje. Współpraca ze specjalistą sportowym ma doprowadzić do polepszenia formy i kondycji, zatem kontuzje, które mogą, wyniknąć z nieodpowiednio dobranych i wykonywanych ćwiczeń nie powinny mieć miejsca. Dzięki zebranym od Państwa informacjom jesteśmy w stanie tego uniknąć. Trener personalny to także osoba, która motywuje w chwilach słabości lub koryguje błędnie wykonywane ćwiczenia. Trener, który dobiera indywidualne plany ćwiczeniowe, bazuje na wiedzy, którą zdobył w trakcie studiów lub innych kursów. Ja opieram fundamenty naszej współpracy na wiedzy nabytej w wyniku ukończenia studiów i doktoratu na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Wychowania Fizycznego. Rola trenera personalnego powinna się opierać nie tylko na wiedzy merytorycznej, ale także praktycznej. Dlatego już w trakcie studiów zdobywałem doświadczenie z tego zakresu. Nie poprzestając na dyplomie uniwersyteckim, pogłębiałem zakres posiadanych informacji, uczestnicząc w renomowanych kursach oraz konferencjach.

 

Zalety Treningu Personalnego

Trening personalny ma zdecydowaną wyższość nad innymi formami aktywności fizycznej. W trakcie takiego treningu nad realizacją założonego planu czuwa trener personalny. Osoba, która dzięki specjalistycznej wiedzy pomaga poprawnie wykonywać ćwiczenia i w razie potrzeby koryguje lub zmienia ich rodzaj. Dzięki ciągłemu nadzorowi efekty przychodzą prędzej, a my nie tracimy wiary w słuszność naszej ciężkiej pracy. Zatem otrzymujemy pomoc fachowca, który dobierze nam najlepszy typ ćwiczeń, jak i samego treningu, ustali częstotliwość spotkań, wytłumaczy wszystkie zależności następujące w wyniku realizowania planu oraz odpowie na wszelkie nurtujące nas pytania. Trening personalny to dla wielu osób duże wsparcie psychiczne. Większość z nas czuje skrępowanie przed pierwszą wizytą na siłowni. Często zdarza się, że osoby rozpoczynające przygodę ze sportem nie mają również wiedzy, w jaki sposób wykorzystać dostępne maszyny oraz akcesoria treningowe. W trakcie treningu personalnego otrzymasz swego rodzaju przywództwo osoby, która ma do tego kwalifikacje i wie, jak przeprowadzić Cię przez przygodę ze sportem i zaszczepić w Tobie wiązkę informacji, które wykorzystasz w późniejszym okresie, ćwicząc samodzielnie.

Dieta, czyli ważny aspekt treningów personalnych

Poprawa kondycji fizycznej oraz sylwetki i samopoczucia nie zawsze opiera się tylko na treningu personalnym. Jako doświadczony trener wiem, jaką rolę w tym procesie odgrywa odpowiednia dieta. Bez indywidualnego planu żywieniowego, który będzie oparty na rodzaju i częstotliwości wykonywanej aktywności fizycznej, większość stawianych sobie przez moich podopiecznych celów, nie byłaby do spełnienia. W ramach współpracy wraz z planem treningu personalnego proponuje również realizowanie ułożonego specjalnie dla Ciebie planu żywieniowego. Zmiana jakościowa, a także ilościowa przyjmowanego pożywienia, wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd ciała, ale także samopoczucie i funkcjonowanie całego organizmu. Zatem oprócz treningu personalnego, możesz realizować plan prowadzący do kompleksowej poprawy jakości życia. 


Trenuj z ekspertami

POznaj naszą kadrę

Norbert Kowalik

Bartosz Wojewódzki

Kamil Jasiński

Trener personalny Warszawa

Zmień Swoje życie