Rodzaje treningów

Trening sylwetkowy

Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę. poprawisz swoje zdrowie i sprawność.
zacznij z nami trenować!

TRENING SYLWETKOWY

XXI wiek to nie tylko czas rozwoju usług i technologii, ale także podejścia człowieka do swojego ciała. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni stali się bardziej świadomi w kontekście swojego zdrowia i wyglądu. Dziś nie liczy się już tylko szczupła sylwetka. To na czym nam należy to szczupłe, ale i umięśnione ciało. Jeśli i Ty chciałbyś ten cel osiągnąć, skontaktuj się z nami w celu omówienia zasad współpracy.

(tutaj moglibyśmy wstawić jakieś krótkie wideo w którym opowiada Pan o treningu sylwetkowym)

Jak to wygląda?

(tutaj moglibyśmy wstawić galerię zdjęć z treningu sylwetkowego. powyższe zdjęcia są przykładowe.)

Trenuj z ekspertami

POznaj naszą kadrę

Norbert Kowalik

Bartosz Wojewódzki

Kamil Jasiński

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy grupą trenerów personalnych, którzy od lat pracują w zawodzie. Oferujemy Ci nasze doświadczenie, które w połączeniu z Twoim zapałem i motywacją, doprowadzą Cię do poprawy sylwetki. Trening sylwetkowy to ten rodzaj aktywności fizycznej, która sprawi, że osiągniesz postawione sobie cele. Jeśli są nimi poprawa sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej i budowa masy mięśniowej, to trening sylwetkowy jest tym, czego szukasz. Dołożymy wszelkich starań, abyś zrozumiał sens wykonywanych ćwiczeń i to, w jaki sposób Twoje podejście przyczynia się do całego procesu poprawy sylwetki. Jako trenerzy personalni jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za ułożenie Twojego planu aktywności fizycznej, ale także wyjaśnienie Ci krok po kroku, jak poprawnie wykonywać wszystkie zaplanowane ćwiczenia. Dzięki temu, że dysponujemy cenną wiedzą zgromadzoną przez wiele lat działalności, układane przez nas plany ćwiczeniowe, są urozmaicone i ciekawe. Aktywność dobieramy tak, abyś sobie z nią poradził i przede wszystkim tak, aby była ona motywacją do dalszego działania. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie osiągnięcie postawionych sobie celów, dlatego w naszą współpracę wkładamy wiele wysiłku. Możesz być pewien, że na Twoim sukcesie zależy nam tak bardzo, jak Tobie.

Jak wpłynie na Ciebie trening sylwetkowy?

Trening sylwetkowy bazuje na tych rodzajach aktywności fizycznej, które pochodzą z dyscyplin sylwetkowych takich, jak kulturystyka i fitness. To kombinacja, która zaplanowana w odpowiedni sposób łączy trening siłowy z redukcyjnym. Co w efekcie pozwala na utratę tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym budowaniu masy mięśniowej. Taki cel jest pozornie niemożliwy do osiągnięcia, ponieważ wspomniane treningi siłowy i redukcyjny przeprowadzane jednocześnie, stymulują komórki mięśniowe w przeciwny i kolidujący ze sobą sposób. Jednakże trener, który może pochwalić się wiedzą i doświadczeniem wie,  w jakich proporcjach powinno się wykonywać przeciwstawną aktywność fizyczną, aby przyniosła odpowiedni cel. Z nami trening sylwetkowy będzie przyjemny, zaskakujący i przede wszystkim efektywny. Z pewnością zauważysz zmiany w proporcjach swojego ciała, a mięśnie staną się zarysowane i widoczne. Do tego zwiększy się Twoja siła, wydolność i wytrzymałość, które przyczynią się do ogólnej poprawy samopoczucia i zdrowia. Trening sylwetkowy to idealna propozycja dla osób, które chcą uniknąć nadmiernego rozrostu masy mięśniowej, przy zachowaniu sportowej sylwetki. Z tego powodu często decydują się na niego panie, którym zależy na pozbyciu się nadmiaru tłuszczu, delikatnych mięśniach i dobrej kondycji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dzięki temu, że możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, układane przez nas plany ćwiczeniowe przynoszą efekty i nie są monotonne. Nasi podopieczni cenią sobie jasne instrukcje i trafne podpowiedzi w trakcie wykonywania ćwiczeń. Do tego oferujemy ułożenie indywidualnego planu żywienia, który jest nieodzownym elementem całego procesu poprawy sylwetki. Wiemy, jak ważne jest to, aby w trakcie intensywnych treningów, Twój organizm otrzymywał właściwe substancje odżywcze. Bez nich może nie być tak wydajny, a trening nie przynosić efektów. Oprócz profesjonalnych planów ćwiczeniowych i żywieniowych zapewniamy przyjazną atmosferę zajęć. Dążymy do tego, aby w ich trakcie być dla Ciebie wsparciem i kopalnią wiedzy. Jak wiadomo bez odpowiedniego doboru ćwiczeń i nadzoru osiągnięcie wymarzonych wyników, w jak najkrótszym czasie, może nie być możliwe. Jeśli szukasz trenera personalnego, który pokaże Ci, jak wykonywać trening sylwetkowy, skontaktuj się z nami.

Trener personalny Warszawa

Zmień Swoje życie